فيلترشکن

جديدترين فيلترشکنها

http://collegeonline1153.info

http://collegeonline1149.info

http://collegeonline1155.info

http://collegeonline1150.info

http://collegeonline1154.info

http://collegeonline1151.info

http://closedfb.info

http://lookforce.info

http://collegeonline1152.info

http://proxylazy.info

http://truecollege.info

http://faceget.info

http://nameraw.info

http://collegeonline1156.info

http://netlazy.info

  اين صفحه به زودی تکميل خواهد شد، تمامی لينکهای زير اصلاح و به روز رسانی ميشوند. قبلاً از همکاری شما سپاسگزاری کرده و از کمکهای شما استقبال میکنيم.

جديدترين  نرم افزارهای عبور از فيلترينگ

با درود:

توضیحی در مورد فيلتر شکنها و برنامه های فيلترشکن که در اين وبلاگ معرفی ميشوند:

اکثر فيلتر شکنها و برنامه های معرفی شده در اين وبلاگ برای ما ارسال ميشود و گاهاً خود اقدام به جمع آوری و معرفی آنها نيز ميکنيم، ابتدا بد نيست گوشه ای از توضيحات يکی از مراکزی را که برای ما فيلتر شکن ميفرستند را با هم بخوانيم:

“مرکز پخش فیلتر شکن با هدف شکستن سد سانسور و فیلترینگ در ایران ایجاد شده است. ما جدیدترین وب پروکسی ها و برنامه های عبور از فیلتر را که در وب موجود هست را جمع آوری و برای کاربران داخل ایران ارسال می کنیم. داشتن اینترنت آزاد و دسترسی بدون محدودیت به سایتها حق همه ما است,  ما اعتقاد داریم در جو خفقان زده ایران دسترسی به اخبار صحیح و بدون سانسور که از طریق وب سایتهای معتبر خبری منتشر می شود (و همه در ایران سانسور هستند) در اولویت قرار دارد. بالا بودن سطح آگاهی مردم یک جامعه یکی از عوامل پیشرفت اجتماعی مردم آن جامعه است. به همین دلیل هدف اول ما ایجاد امکانی در جهت دسترسی کاربران به سایتهای خبری فیلتر شده می باشد. ……..

در مورد فیلتر شکن ها:

هر سری که لیست فیلتر شکنها ارسال می شود جدیدترین آنها در بالای لیست و قدیمی ها که در روز قبل هم ارسال شده در پایین آنها قرار می گیرد. ارسال یک لیست از فیلترشکنها به معنای کارکردن و باز بودن همه آنها نیست. ممکن است از کل آنها حتی یک یا دو سایت باز شوند و بقیه خودشان فیلتر باشند. این در isp ها مختلف است. ممکن برای یک کاربر سایتی باز شود اما برای کاربر دیگر که از کارت اینترنتی یا شبکه دیگری استفاده می کند باز نشود. به همین دلیل مجبوریم که هر سری یک لیست فیلتر شکن بفرستیم تا شما بتوانید از بین آنها انتخاب کنید. به هیچ وجه نباید توقع داشت فیلتر شکنها مدت طولانی باز بمانند با توجه به فیلترینگ شدید جمهوری اسلامی عمر سایتهای فیلتر شکن بسیار کوتاه است. (پايان توضيح).”

با توجه با اين توضيحات، از شما عزيزان تقاضا داريم با ما همکاری کنيد تا با کمک و همياری يکديگر، با اختناق و سانسور  رژيم مبارزه کنيم، بديهی ست که ما تمام تلاش خود را خواهيم کرد تا با سرعت هرچه تمامتر فيلتر شکنها و برنامه های عبور از فيلترينگ را به روز رسانی کرده و در دسترس شما مراجعين گرامی قرار دهيم، ولی همانطور که در توضيحات پيش آمده نيز تصريح شد، برای کارکرد آنها هيچ تضمينی وجود ندارد، به ياد داشته باشيد که ما با يک رژيم و نظام سياسی تماماً مجهز به آخرين سيستم ها و امکانات جهانی مبارزه ميکنيم، حکومتی با تمام  دستگاه عريض و طويل سياسی و نظامی و اقتصادی خود که تحت لوا و نام دولت از هيچ  کاری برای حفظ و بقای خود رويگردان نيست.  بر خلاف تمام هياهو و جنگ تبليغاتی دولتهای سرمايه داری جهانی مبنی بر تحريم رژيم جمهوری اسلامی، اما به عينه ميبينيم که آنها نيز دست در دست رژيم و با ارسال آخرين تجهيزات تکنولوژيک پيشرفته، در سرکوب و انقياد مبارزات مردمی دست کمی از دولت مردان اسلامی نداشته و بارها و بارها دشمنی خود را با مبارزات مردمی و جنبش مترقی و آزاديخواهانۀ مردم ما نشان داده اند. (نمونه های دستگاه های شنود و کنترل تلفن و …….).

در ادامه، برنامه های مختلف عبور از فيلترينگ و مطالب مرتبط به ترتيب تاريخ نشر و دريافت درج گرديده اند.

ورژن جدید برنامه اولترا سرف نسخۀ ۱۲.۰۲- UltraSurf 12.02

Hotspot Shield – برنامه هات اسپات شیلد نسخه جديد 2.53 برای عبور از فیلترینگ

معرفی فیلترشکن JONDO

—————————————————————————————————–

ورژن جدید برنامه اولترا سرف نسخۀ ۱۲.۰۱- UltraSurf 12.01

ورژن جدید برنامه اولترا سرف نسخۀ ۱۱.۰۳- UltraSurf 11.03

————————————————————————

ورژن جدید برنامه اولتراسورف نسخۀ ۱۰.۰۷- UltraSurf

———————————————————

فیلتر شکن‌های جدید، شنبه ۲۰ آذر و دو نکته در مورد سایتهای اس اس ال

————————————-

یک ترفند جالب برای عبور از فیلتر

—————————————————-

فیلترشکن‌های جدید، جمعه ۵ آذر به همراه اطلاعات در مورد وی پی ان رایگان

———————————————————–

ورژن جديد برنامه اولتراسرف (10.03) برای عبور از فیلترينگ منتشر و آمادۀ دانلود است. برنامه در حالت زیپ می باشد. ابتدا از زیپ خارج و سپس استفاده کنید. برای دانلود برنامه روی همين نوشته کليک کنید. سه‌شنبه ۲۵ آبان ۱۳۸۹

——————————————————————-

ورژن جديد برنامه اولتراسرف (10.01) برای عبور از فیلترينگ منتشر و آمادۀ دانلود است. برنامه در حالت زیپ می باشد. ابتدا از زیپ خارج و سپس استفاده کنید. برای دانلود برنامه روی همين نوشته کليک کنید.

————————————-

ورژن جدید برنامه اولتراسرف (U.999) برای عبور از فیلترینگ آماده دانلود است. برنامه در حالت زیپ می باشد. ابتدا از زیپ خارج و سپس استفاده کنید. برای دانلود برنامه روی همين نوشته کليک کنید.

————————————-

یک خبر در مورد برنامه فیلتر شکن هی استک

بنابر اطلاعیه ای که مسئول و سازنده برنامه  هی استک (Haystack) در سایت رسمی خود منتشر کرده است تست اولیه این برنامه که جهت عبور از فیلتر در ایران ساخته شده است و تعدادی از نسخه آن هم برای کاربران ارسال شده با مشکل امنیتی برخورد کرده و از کاربرانی که از نسخه آزمایشی آن استفاده می کنند تقاضا شده تا اطلاع بعدی از آن استفاده نکنند.  مشکل این برنامه از لحاظ احتمال حملات اینترنتی و سطح امنیتی پایین در نگه داشتن ماهیت کاربر می باشد. در این اطلاعیه آمده است که ما آزمایش های جاری بر هی استیک  در ایران را تا اعلام نتایج یک بررسی امنیتی متوقف کرده ایم. قابل ذکر است که این برنامه در حال حاضر در حال تست و آماده سازی  و هنوز به صورت رسمی ارائه نشده است. این مشکل فقط در مورد برنامه هی استیک است و برنامه های دیگر فیلتر شکن مشکلی ندارند.

————————————-

ورژن جدید برنامه اولتراسورف (نسخه 9.98) هم انتشار یافت

خصوصیات برنامه:

حفاظت از حریم شخصی کاربران اینترنت و گشت و گذار ناشناس در اینترنت – مخفی ماندن آدرس آی پی و مکان ، پاک کردن تاریخچه ، کوکی ها و . . . گشت و گذار با امنیت بسیار بالا در وب.

این برنامه را از طریق یکی از لینکهای زیر دانلود و استفاده کنید:

لینک دانلود 1

لینک دانلود 2

………………………………..

عبور از فیلتر با استفاده از AOL 9.5

به روش زیر عمل کنید:

1- به سایت AOL مراجعه کرده و یک حساب ایمیل برای خود در Aol باز کنید. http://www.aol.com

برای ورود مستقیم به قسمت ایجاد ایمیل اینجا را کلیک کنید.

2- برای دریافت نرم‌افزار AOL 9.5 اينجا کلیک کنید – یا اینجا را کلیک کنید. پس از دانلود آن را از حالت زیپ خارج کرده و سپس داخل فولدر برنامه setup را اجرا و بر روي کامپيوتر خود نصب کنيد. اين برنامه که اجرا شد، بايد به اينترنت وصل باشيد که کل نرم افزار Aol که در حدود 50 مگابايت هست را دانلود و نصب کنه. بنابراين بايد يک خط اينترنت خوب داشته باشيد که اين 50 مگابايت را راحت دانلود کنيد.

3- با کمک حساب ايمیل خود به نرم افزار AOL وارد شوید و از آنجا سایت مورد نظر خود را باز کنید.

………………………………..

دانلود برنامه قدرتمند Tor برای عبور از فیلتر و سانسور

برنامه Tor فعالیت های شما در اینترنت را پنهان می کند یعنی آدرس IP کامیوتر شما را مخفی نگه می دارد. نام این نرم افزار از عبارت The Onion Router گرفته شده است و عملکرد این برنامه بدین شکل خواهد بود که بعد از نصب و اجرای این نرم افزار، بسته های اطلاعاتی شما، توسط یک سیستم چند لایه ای Redirect می شوند و این کار به خودی خود کافی خواهد بود تا فعالیت های اینترنتی شما مخفی بماند. با استفاده از نرم افزار Tor، گیرنده نخواهد توانست که مبداً اطلاعات دریافتی رو تشخیص دهد و حتی ISP نیز از انجام این کار عاجز خواهد بود.

برای دانلود برنامه اینجا را کلیک کنید

………………………………..

برنامه مرورگر Usejump

یک مرورگر اینترنتی است که شبیه اینترنت اکسپلورر و فایرفاکس عمل می کند. برای دانلود برنامه اینجا را کلیک کنید

برای دسترسی به دیگر برنامه ها اینجا را کلیک کنید

——————————–

معرفی نرم افزار فیلترشکن پرواز

برای دانلود برنامه فیلترشکن پرواز اینجا را کلیک کنید

————————–

نسخه جديد برنامه اولترا سرف ۹۹۵

برنامۀ مرورگر يوزجامپ جهت عبور از فيلترينگ

برنامه‌ها و سافت ورهای ديگر برای عبور از فيلترينگ

1 ایده در مورد «فيلترشکن»

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s